Ansatte

Navn og stilling:Kontakt info:Retrofoto:
Tonny Tufte
Daglig leder
Maskinførar/lastebilsjåfør/
skytebas/lærlingkoordinator
tonny@tonnytufte.no (ny adresse)
975 01 147
Audun Birkeland
Lastebilsjåfør
audun@tonnytufte.no
479 33 665
Christer Solberg
Lastebilsjåfør
christer@tonnytufte.no
452 82 304
Andreas Sylta
Maskinførar/nettredaktør
andreas@tonnytufte.no
942 77 611
Vidar Skjerping
Maskinførar
vidar@tonnytufte.no
942 46 717
Martin Veseth
Maskinførar (for tida i førstegangstjeneste i ingeniørvåpenet)
martin@tonnytufte.no
917 74 719
Kristian Veseth
Lærling
kristian@tonnytufte.no
954 36 749
Kenneth Hopsdal
Lastebilsjåfør
kenneth@tonnytufte.no
957 03 969
Kristian André Kårtveit
Maskinførar
kristian.k@tonnytufte.no
919 16 232
Jonny Hovden
Maskinførar
jonny@tonnytufte.no
913 11 887
Bilde kjem snart
Trine Chanet Rokkonæs
Lastebilsjåfør
trine@tonnytufte.no
958 48 475
Bilde kjem snart